שמח שהצלחת להגיע לפה!

אנחנו כבר מתקרבים לסוף. הדבר הבא שחשוב לי לבדוק לפני שאני מעניק לך מלגה הוא לוודא שהיא לא תנוצל לדברים הלא נכונים.

טעות גדולה מאוד שאנשים שבתחום שיווק השותפים עושים היא לחשוב רק על כסף כסף כסף. זה נכון: כסף הוא העיקר פה, המטרה היא לעשות כסף וזו המטרה העיקריות וצריך להיות עליה בפוקוס כדי להצליח.

אבל אנשים שחושבים רק על כסף נוטים לעשות טעויות עסקיות חמורות, שבמקרה הטוב רק מרחיקות אותן מהכסף ומעכבות אותן, ובמקרה הגרוע: עושות להם נזקים גדולים יותר.

לאחרים, הפוקוס על כסף מוריד את המוטיבציה, כי בזמן שקל להינות מהכסף שמגיע, להינות מעשיית כסף נטו זה יותר קשה משחושבים. אם המוטיבציה שלך היא רק כסף קשה להחזיק מעמד.

לכן אני מבקש להתחייב בפניי ש:

אדם, זה אני עוד פעם, (השם שלך), עם המייל והטלפון

אני מבינ/ה שכשאלמד ממך אחשף להזדמנויות עסקיות ואחרות מטורפות, ולפעמים מפתות, שיעשו לי רע יותר משיעשו לי טוב.

אני מבינ/ה שמטרתך ללמד אותי לא רק לעשות כסף, אלא להזהר מהדברים האלה כדי לא לעשות טעויות פזיזות שאני חושב שיקדמו אותי מהר, אבל בפועל יעכבו אותי כי ייקח לי זמן להתאושש מהן.

אני מבין שאתה כנראה היחידי בארץ שמלמד את התחום שיש לו מספיק נסיון ושנתקל במספיק נפילות כדי ללמד אותי להזהר ולנסות לשמור עליי, ועם זאת אני מבין שאתה לא יכול לפקח עליי ושזו אחריותי ללמוד ממך ולשמור על עצמי,

אני מתחייב/ת לא להוציא על קמפיינים כסף שאני לא יכול/ה להרשות לעצמי להפסיד, (ולהתמקד בקידום אורגני אם צריך כדי לייצר ממנו את הכסף ההתחלתי עד שאוכל להשקיע מתוך הרווחים).

אני מתחייב/ת לא להוציא כסף מיותר גם אם יש לי אותו כי ברור לי שבתור מתחיל/ה יש סיכוי טוב להפסיד אותו, ושלכן אתה מבקש להגביל את ההוצאה ל-20 עד 50 ש״ח לטסט, ושאין צורך ליותר מזה, גם אם אני יכול/ה להרשות לעצמי

בנוסף,

אני מבינ/נה שאתה מחפש אנשים טובים לקורס שלך, לא כי אתה צדיק, אלא כי הבנת שזה רווחי יותר לעבוד עם אנשים טובים ובעלי ערכים, בין היתר כי הם עוזרים יותר אחד לשני ומבינים שהכח שלנו הוא כקבוצה, ושככל שכולם עוזרים יותר וגם מתמקדים בלעשות טוב, הקבוצה גדלה ומתחזקת וכולם בה מתחזקים.

לכן אני מתחייב/ת בפניך ש:

ברור לי שאקבל בקורס תכנים מסוכנים לשימוש מבחינת היכולת שלי להשפיע על אנשים, לשכנע ולמכור להם באמצעות האינטרנט באמצעות טכניקות שיווק פשוטות שאלמד, ואני מבטיח/ה לעשות בהם אך ורק שימוש לטובה,

אני מבטיח/ה שלא אקדם מוצרים והצעות שלא עומדים בקנה אחד עם הערכים שלי (שלי, לא של אדם), ולא לקדם דברים שפוגעים בבני אדם, כמו למשל אופציות בינאריות.

בנוסף,

ברור לי ב-100% שזה לא הוגן, לא מוסרי ולא אתי, ללמוד מאדם ואז ללמד את החומרים ״יד שנייה״ בחינם או בתשלום, כמו שחלק מהמתחרים שלך עשו.

ברור לי שזה לא הוגן, אבל יותר חשוב - לא חכם - לנשוך את היד שמאכילה אותך ולבגוד בך אחרי שלמדתי ממך (במיוחד אחרי שקיבלתי ממך מלגה ענקית) ע״י קידום של מתחרים - מבטיח/ה לך שאני לא כזה/כזאת.

ולסיום,

אני מבינ/ה שחלק גדול המכח של קורס הפושטק לעומת אחרים הוא הקהילה הענקית והתומכת, שהיא לא רק הגדולה ביותר בארץ, אלא ייחודית (בכל העולם) באיכות שלה כשזה נוגע לפרגון וערכים.

אני מבטיח/ה לחזור ולתרום כשהולך לי טוב, לעזור לתלמידים אחרים בקבוצה אם אוכל, אפילו בדברים קטנים, לשתף בהצלחות ובכשלונות, ולעודד אחרים בלי לשפוט אותם, כשהם זקוקים למוטיבציה.

ברור לי שאני לא חייב/ת ושאני אעשה את זה כשבא לי בלבד.

אוקיי, קראתי הכל, הסכמתי להכל ונראה לי שאני מתאימ/ה לקבל את המלגה שלך בוא נתקדם! :)
© אדם טל 2018-2024