כלי גוגל טרנדס מראה כי החיפושים ״שיווק שותפים״ גדלו במאות אחוזים בכל פעם שהיה קמפיין השקה של קורס ״הפושטק״ וגם התאמה מלאה לחיפוש של ״אדם טל״.


כלי הקורלציה של אדם מראה התאמה של 96% בין המילים ״אדם טל״ לבין ״שיווק שותפים״ (כלומר, מבחינת גוגל אלה כמעט מילים נרדפות).

איך לבחור קורס שיווק שותפים / אפיליאט

מתלבט בין הפושטק לקורס שיווק שותפים אחר?

נהדר.

הנה רשימה של דברים לבדוק כשעושים השוואה.

רק חשוב לציין, העמוד הזה הוא מטעם קורס ״הפושטק״, ועל אף שניסינו להיות אובייקטיביים לגמרי יש לזכור שיש לנו אינטרס.

מטרת העמוד היא לעזור לכם לחשוב בעצמכם, לבדוק, ולעשות חקר שוק מושכל.

אז מה כדאי לבדוק או לשאול לגביי קורס שיווק שותפים?

- מה היקף הקורס?

קורס הפושטק הוא היחיד בארץ שיש בו מעל 55 שעות של תוכן, זה לא אומר שהוא לא ממוקד, זה אומר שהוא היחידי שמקיף את כל התחום ולא רק שיטה אחת או שתיים.

זה לא אומר שצריך לראות את כל השעות כדי להתחיל לעשות כסף - אבל

- האם הקורס בחינם?

ישנם המון קורסים בחינם. זה בד״כ מעיד על חוסר בטחון של המורה.

לפעמים הם ינסו להציג את זה כאילו אנחנו תאבי בצע שאנחנו גובים כסף, או כאילו האינטרס שלהם שתצליחו, אבל מי שיודע ללמד באמת יודע לקחת כסף על העבודה שלו, ולא מתבייש ולא מתנצל. אתם רוצים ללמוד מאנשים שאוהבים כסף, ורוצים כסף.

אם תלמדו מאנשים מסכנים וחסרי בטחון אתם תהיו כמוהם.

- מי מעביר את הקורס?

אדם עשה בעצמו מליונים בשיווק שותפים (ועוד מליונים בדברים אחרים, בניגוד לאחרים הוא לא מבלבל בין המספרים).

הוא מלמד את זה כבר 4 שנים ואנשים שלמדו ממנו עשו הון תועפות ונחשבים לחזקים ביותר בתחום בישראל. אנשים כמו הדר אשוח, עידן וולר ואיתי סרוגו נותנים לאדם את הקרדיט על הרבה מאוד מההצלחה שלהם גם בתחום הזה וגם בכלל.

- כמה זמן הקורס בשוק?

רוב הקורסים בשוק צצו כמו פטריות לאחר ההצלחה של קורס הפושטק. היתרון שיש לפושטק בתור הקורס הותיק ביותר הוא:

א. שיפורים מתמידים לאורך שנים, לפי הפידבק של אלפי תלמידים.

בזמן שאחרים עוד לומדים בעצמם איך ללמד שיווק שותפים, אנחנו כבר ממש טובים בזה.

ב. המון חומרים, מענה לתשובות וכו׳ - הצטברו בפושטק כבר שעות על גביי שעות של שידורים של אדם עונה על כל שאלה שיכולה לצוץ.

ג. אנחנו פה כבר 4 שנים, מדובר בחברה בע״מ גדולה ומסודרת עם עשרות עובדים, שלא תעלם מחר ותשאיר אתכם ללא מענה.

- מה ההישגים של המורה?

קל ללמד שיווק שותפים. הרבה אנשים נכנסו לתחום וחודשיים-שלשה או שנה אחרי התחילו ללמד אותו, כי ראו את ההצלחה של הפושטק וחשבו שיעשו הרבה כסף ככה.

הבעיה? לא כולם הספיקו לצבור נסיון משמעותי והישגים. אדם ייצר מיליוני שקלים משיווק שותפים (באופן ספציפי, ללא המיליונים שייצר מדברים אחרים), צבר נסיון עצום בהמון סוגים של שיווק שותפים, נפגש עם טובי משווקי השותפים בעולם, זכה בתחרויות בתחום והכי חשוב:

נכשל המון.

החשיבות של הכשלונות שנצברו, והותק שעזר לאדם לראות המון אנשים נופלים בתחום, נותן יתרון עצום וחשוב שרק לאדם יש: להגן עליכן מטעויות מסוכנות שמרבית המתחרים שלנו פשוט עוד לא צברו נסיון מספיק כדי לדעת להמנע מהן בעצמם.

- דיוק במספרים ובעובדות

הרבה קורסים משחקים עם מספרים כדי להשמע גדולים ואומרים דברים כמו ״הכנסתי X ש״ח״ בלי לציין שמדובר בהכנסה ולא ברווח, או בלי לציין שחלק מההכנסה הזאת לא מגיעה משיווק שותפים.

אצלנו מקפידים בטירוף על דיוק בדברים האלה.

הפריחה בתחום של הקורסים הגיעה לאחר שאדם הצליח לראשונה לפצח בארץ את המודל העסקי של רווח גדול מללמד, ולראשונה הצליח לייצר רווח גדול יותר מלמכור קורסים מאשר הרווחים שלו בשיווק שותפים (שהיו כר מעל מליוני שקלים).

נכון להיום אדם מרוויח יותר ממכירת קורסים מאשר משיווק שותפים, משהו שהמתחרים אוהבים לציין בתור חסרון, ולא מבינים שזה מתוך תחושת שליחות שמבוססת על נוחות כלכלית שהם עוד לא הגיעו אליה.

אנחנו נתקלים אפילו בהמון עדויות של תלמידים של קורסים אחרים שמספרים על ההצלחה שלהם בשיווק שותפים ושוכחים לציין שהם בעצם למדו את כל הבסיס בפושטק.

- מאיפה המורה למד?

95% מהמורים בשוק נופלים לאחת מ-3 קטגוריות:

א. אנשים מהתחום שראו את ההצלחה של הפושטק וחשבו גם הם ללמד שיווק שותפים.

ב. אנשים שלמדו מאדם, הגיעו להישגים והחליטו ללמד שיטות ספציפיות שעבדו להם, וקיבלו את ברכתו של אדם (הדר אשוח, יוסי קליין, איתי סרוגו/קאשטיוב)

ג. אנשים שלמדו מאדם אבל לא מציינים את זה, בד״כ כאלה שבחרו באופן לחלוטין לא לגיטימי ללמד ״יד שנייה״ חומרים שלמדו מאדם.

אם אתם לא לומדים מהפושטק, אנחנו ממליצים ללכת על אחד מאלה מאופציה ב׳, אמנם הקורסים שלהם לא מקיפים כמו הפושטק אבל הם מלמדים דברים שאין אצלנו לפעמים.

- מה הנסיון של המורה?

מרבית האנשים שמלמדים שיווק שותפים למדו שיווק שותפים לפני פחות מ-3-4 שנים.

זה די קל ללמד שיווק שותפים, גם אתה תוכל בקלות לעשות את זה בעוד כמה ימים אחרי שהבסיס יהיה לך מובן.

אבל שיווק שותפים הוא תחום שיש בו סכנות, חלקן כאלה שרק מישהו עם מעל ל-9 שנות נסיון יכול למנוע ממך לעשות.

טעויות בשיווק שותפים יכולות לעלות בכסף, בהתמכרות (אף אחד שרוצה למכור לך קורס לא ידבר איתך על זה ולא יודע לשמור עליך מזה), ובהרבה יותר מזה, יש משווקי שותפים שעשו טעויות תמימות שעלו להם בשנים יקרות מהחיים.

- מי מלמד אתך

האם המורה בקורס האחר מתפרנס או התפרנס משיווק שותפים בעצמו? מה ההישגים שלו? האם הוא מועבר ע״י מנטור שלמד ממישהו אחר ולא הגיע להישגים בעצמו?

הרבה מורים בתחום מתפרנסים מלימוד התחום.

לאחרונה עם ההצלחה העצומה בארץ, אדם מייצר סכום גדול יותר מהקורסים מאשר משיווק שותפים, אבל עדיין מייצר מליונים משיווק שותפים בעצמו, והקים את כל העסק של הקורסים לאחר שהרגיש שעמום מ״הכנסה על אוטומט״.

מורים אחרים מלמדים בד״כ שיטה נקודתית שעבדה להם, ואין לדעת כמה זמן תמשיך לעבוד, או מלמדים דברים שלמדו מאחרים (במקרים מסויימים מאדם) מבלי שהם יצרו הישגים משמעותיים בעצמם.

אדם מתעסק בשיווק שותפים כבר 9 שנים, ולכן קורס הפושטק נכון לכתיבת שורות אלה הוא המקיף ביותר, שחולש על פני הכי הרבה שיטות ודרכים לייצר הכנסה, שכל אחד יכול למצוא ביניהן מה שמתאים לו, וגם מבטיח כי לא מדובר במשהו שיפסיק לעבוד בשנים הקרובות.

בנוסף,

אדם צבר נסיון רב בלימוד שכן כמות התלמידים איפשרה לו להתאים את התכנים למגוון רחב מאוד של סגנונות למידה, קשיים, ומחסומים אישיים שונים ומשונים.

אדם למוד נסיון גם מפרוייקטים משותפים עם אנשים מהרמה הגבוהה ביותר כמו רמי לוי, דן אריאלי ועוד.

- כמות תלמידים

לפושטק יש מעל 5,000 תלמידים בישראל, ששילמו אלפי שקלים כל אחד על הקורס. הדרך היחידה להתחרות במספר הזה היא להציע קורס בחינם, אבל אנשים שלקחו קורס בחינם הם לא בדיוק דרך אובייקטיבית לספור כי רובם לא עשו את הקורס.

- כמות הקהילה הפעילה

קורסים אחרים יכולים להתגאות במספרי התלמידים שהצטרפו לקורס, אבל אחוז המימוש בתחום ידוע כנמוך (זה נכון במיוחד לגביי קורסים בחינם או זולים שמתאפיינים במספר קונים גבוה אבל מספר משתתפים אמיתי נמוך מאוד).

קהילת הפושטק מונה אלפי תלמדים בקבוצות הוואטסאפ, ורשת השותפים האקסקלוסיבית שלנו מונה נכון לכתיבת שורות אלה 2,931 משווקי שותפים בסטטוס ״אקטיבי״.

העובדה שמדובר בדוברי עברית מכל העולם גם תורמת לכך שיש אפילו פעילות ערה בקהילה בשעות הלילה :)

- כמות סיפורי ההצלחה

כמות סיפורי ההצלחה של הפושטק לפעמים נמצאת בצל גודל ההצלחות. צריך לזכור שעל כל הדר אשוח שעשה מעל 1 מליון, איתי סרוגו שעשה מעל מליון ש״ח ועוד ועוד כאלה - יש כמות עצומה של אנשים שהרוויחו סכומים צנועים יותר, החל מ-5,000 בחודש ועד 30,000 בחודש או מאות אלפי שקלים במצטבר.

- איכות סיפורי ההצלחה

לכל קורס יש איזה תלמיד שעשה 3,000 ש״ח אולי 20,000 ש״ח. הפושטק הוא הקורס היחידי שידוע לנו עליו בישראל שכבר מנפיק מליונרים.

מי למד אצל המורה?

כל קורס יציג בעמוד המכירה שלו סיפורי הצלחה.

אדם הוא היחיד שסיפורי ההצלחה שלו הם חבר׳ה שמוכרים בפני עצמם. אנשים כמו עידן וולר, הדר אשוח, איתי סרוגו, אסי אפשטיין, ליה סרוגו, יוסי קליין, ועוד רשימה ארוכה (סוד קטן: רוב המתחרים שמוכרים היו קורסי שיווק שותפים למדו מאדם - לאדם אין בעיה לפרגן ולעזור גם לאנשים ש״מתחרים״ בו כמו יוסי והדר, אבל יש ארים שלא מוזכרים פה כ י אדם מרגיש שהם לא מלמדים בצורה שהוא יכול לעמוד מאחוריה בל ב נקי ושלם))

אנחנו לא מכירים מישהו בארץ שמלמד שיווק שותפים חוץ מאדם שיכול להתפאר בסיפורי הצלחה כמו עידן וולר שעשה מעל 5 מליון ש״ח, הדר אשוח שעשה מעל 2 מליון ש״ח, איתי סרוגו שעשה מעל מליון ש״ח, יוסי קליין שעשה מעל חצי מליון ש״ח - ועוד.

לא כל ההצלחות של החבר׳ה האלה הן בזכות הפושטק באופן ספציפי, אבל כולם אנשים שלמדו מאדם טל ונעזרו בו או בתכניות שלו כדי להתחיל ולהזניק את הקריירה שלהם.

מי למד את הקורס באופן ספציפי?

באופן ספציפי תלמידים של הפושטק כוללים את הדר אשוח, איתי סרוגו, ליה סרוגו (בת 11 שעשתה כבר אלפי שקלים), רז בליזובזקי שהגיע להכנסות של מעל 50,000 בחודש ועוד

- כמות ואיכות הבונוסים

הפושטק הוא הקורס היחידי שמגיע עם בונוסים בשווי *אמיתי* של 39,000 ש״ח.

לא מדובר בהדרכות של הקורס שקראנו להן ״בונוסים״ והצמדנו מחיר כדי שזה ירגיש גדול כמו שעושים אצל אחרים. מדובר בקורסים אמיתיים שאתם מקבלים עם הקורס שהדרך היחידה לקבל אותם היא לקנות אותם, ולקנות את כולם יעלה לכם באמת 39,000 ש״ח.

איך בנוי הקורס?

מרבית הקורסים הם אוסף סרטונים מוקלט. הפושטק הוא הקורס יחידי בארץ שבנוי בפלטפורמה ייעודית בהשקעה של עשרות אלפי שקלים, הכוללת מערכת שיעורי בית אינטראקטיבית, ניטור התקדמות, וכלים רבים נוספים לקידום התלמידים.

הקורס כולו והמערכת נבנו מחדש לאורך השנים הודות לפידבק של אלפי תלמידים תוך כדי שיפור מתמיד של תהליך הלמידה. במילים אחרות - אנחנו שנות אור לפני המתחרים.

- פריוילגיות נוספות

הפושטק הוא הקורס היחידי שמגיע עם ארגז כלים עצום של כלים שפותחו עבור התלמידים ועבור הפעילות של אדם כאפיליאט בסכומי עתק - מחשבונים, כלים לכתיבה שיווקית, כלי עיצוב במקום תוכנות יקרות ועוד.

בנוסף, העובדה שהקהילה של הקורס

הקהילה של הפושטק לא רק גדולה אלא חזקה ואיכותית ולכן מקבלת הטבות ויחס מיוחד בשלל מקומות, מה שפותח עולם שלם נוסף של כלים בחינם או בהנחה, קבלה אוטומטית לרשתות שותפים בארץ ובחו״ל, ועוד.
© אדם טל 2018-2022