חבר עתידי יקר,

לסגר הזה אנחנו נכנסים יחד, יד ביד.


אני אגיד לך ת׳אמת. לא בא לי טוב.

בא לי לשבת בבית עם הילדים לשחק אייר-הוקי עם מייסון ואז להמרח על הספה עד שאני נרדם.

במאמר מוסגר:

אני יודע שזה נשמע משעמם וחסר אקשן, אבל זה תמיד היה החלום שלי. כשדמיינתי מה זה חיים מאושרים, דמייניתי סלון כיפי וספה ענקית ונוחה, ואותי ואת אהבת נעוריי בוהים באיזה סרט או שידורים חוזרים של ״חברים״. בלי דאגות. ה״בלי דאגות״ אני מניח שזה המהות של החלום הזה.

באספקט הזה, סגר בא לי טוב.

אבל מנטור יקר (גיל אורלי) אמר לי בתחילת הסגר הקודם, ״אם יש לך דרך לעזור לאנשים עם התקופה הזאת, אתה חייב לעשות את זה״.

אז השבוע אנחנו עושים סיפתח לסגר ביחד.

שלא ישתמע לא נכון: אני לא קדוש מעונה, ואני לא טורח כדי לעשות לאף אחד טובה. אני הולך להינות רצח, ואני גם עושה כסף טוב מהעזרה שאני מציע לאנשים (גם כשהיא בחינם, לא צריך לדאוג לי).

מה שאני יכול להציע זה דבר כזה:

1. ללמד אותך איך לעזור לעסקים שקורסים במשבר הזה, ולעשות מזה כסף (לא בצורה צינית, אלא בצורה שבה כולם מרוויחים, זה מה שגם אני עושה, אם כי בדרך קצת יותר מורכבת).

2. לרכוש מקצוע חדש, וסופר-מבוקש, פחות או יותן בין-לילה. מקצוע שלא רק שלא נפגע בקורונה אלא צמח בטירוף (לפחות בשביל הטובים ביותר בו, וזה מה שאני אהפוך אותך להיות).

3. אם יש לך עסק קיים משלך, להראות לך דרכים סופר-יצירתיות להעלות אותו לדיגיטל (ומהר), גם אם נראה לך שבמליון אחוז זה בלתי אפשרי עבור העסק שלך.

4. אם אין לך עסק / סטארטאפ / מיזם - ובא לך שיהיה לך, איך להקים אחד דווקא עכשיו, מהבית, בטריינינג. כולם חושבים שזה זמן נורא לפתוח עסק, אני אומר שזה הזמן הכי טוב שיש.

אנחנו נפגשים אצלך במחשב בתאריך והשעה שכתובים פה.

אני מבקש קצת כסף על הדבר הזה כי אני רוצה שיגיעו רק חבר׳ה רציניים, הצוות שלי ואני הולכים להשקיע בכם המון בשידור ואני לא רוצה לבזבז את הזמן שלי על אוכלי חינם, וסתם-סקרנים.

אנחנו הולכים להשקיע את הזמן הזה בשביל אנשים רציניים, שמגיעים (עם מחברת) ללמוד, במטרה ליישם, כבר מחר בבוקר (אם לא בא לך להקריב את שישי בבוקר בשביל לתפוס את הסגר הזה בביצים ולהפוך אותו להזדמנות הכלכלית של חייך - נקודת המפנה שתגדיר כמה כסף יהיה לך להוריש לילדים - אין לך מה לחפש פה.

אז לרציניים בלבד, תרשמו כאן: הרשמה לשידור במחיר סמלי.
© אדם טל 2018-2023