בעיה.

הרבה אנשים שמדברים איתי או פוגשים אותי אומרים לי

״אדם, אני חושב שמה שבאמת יקדם אותי / יעזור לי להתחיל / יקפיץ אותי לרמה הבאה זה לא קורס אלא שיעור פרטי איתך״.

בחצי מהפעמים המשפא הבא הוא:

״זה באמת בלתי אפשרי? אני אשלם כל מחיר!״

ואז אני תמיד מתלבט אם להגיד להם כמה אני לוקח לשעת ייעוץ (המחיר האמיתי, שמשלמים לי בפועל). ואז מסתבר (ב-99% מהמקרים) שזה בדיוק בדיוק ״כל מחיר״ :)

(וזה הגיוני, לרוב האנשים זה באמת פשוט לא משתלם לשלם 5 ספרות לשעה).


אבל.


אני אוהב לחשוב על עצמי כיצור יצירתי.

ועוד דבר עליי שמי עוקב אחרי תקופה יודע - כסף לא מניע אותי.

אני אוהב כסף, אני יודע מה אני שווה, אני יודע מה מגיע לי, ואני לא ״צנוע״ - אני לא מתבייש לבקש מה שמגיע.

אבל בקבלת ההחלטות היום-יומית שלי, הכסף הוא תמיד במקום 2 או 3 לעומת דברים אחרים (והאמת? אני חייב להגיד שזה תמיד משתלם לי בסוף).

(אי אפשר לדעת, יש מצב שהייתי על פי עשר יותר כסף עכשיו אם הייתי חושב נטו כסף, אבל בואו נגיד שאין לי מה להתלונן, ובניתי לי חיים טובים שאני יכול להיות גאה בהם).

תראו איך חזרתי לדבר על עצמי. סעמק.


חזרה לעניין:


אני יצירתי וחשוב לי דברים כמו להקיף את עצמי ביום-יום באנשים שעושים לי טוב ושאני מסוגל לעזור להם ולהרגיש טוב עם עצמי, ולכן במידת האפשר אני מנסה להנגיש את עצמי ואת התכניות והקורסים שלי כמה שאפשר לכל מי שיכול להפיק ערך.

אז מצאתי דרך שאני חושב שהיא מאוד מגניבה לתת ״שיעורים פרטיים״.

אני קורא לזה ״שיעור פרטי היברידי״.

זה שיעור משולב חצי דיגיטלי חצי אישי.

גיליתי את זה בוורקשופים שהעברתי לאחרונה (ומפסיק להעביר בקרוב). גילית שכמעט בכל וורקשופ מגיעים אנשים שממש ממש ממש מעניין לי לדבר איתם, מכל התחומים ומכל הרמות, אנשים שהם סופר מעניינים או שפשוט סופר כיף איתם,

ואז יוצא שאחרי הסדנא אני נשאב איתם לאיזה חצי שעה שיחה שהיא מין שיעור פרטי, והם יוצאים ממנו כשהם יודעים מה הם צריכים לעשות כדי להשיג את המטרה שלשמה הגיעו.

אז אני רוצה להתחיל להתמקד באנשים האלה.

אז בניתי דרך לעשות את זה - לפחות לנסות ונראה איך זה הולך. אני אתחיל עם 5 אנשים ונראה אם שווה להמשיך.


למי זה מתאים?


1. אם יש לך עסק - קיים, בשלב ההקמה, בשלב הרעיון, או אפילו ברעיון הראשוני (״אני רוצה עסק ואין לי מושג איזה ומה אני מסוגל/ת״).

2. אם הקריירה שלך קצת תקועה (אין לך מושג מה השלב הבא או יש לך מושג ואין לך מושג להגיע לשם - או בא לך לבדוק כמה שאפתני/ת אפשר להיות ושאעזור לך לפתוח אופקים).

לא משנה לי אם זו קריירה כשכיר/ה, כמוסיקאי/ת, קריית משחק או ספורט. או כל דבר אחר שאפשר להגדיר כקריירה, כשכיר/ה או עצמאי/ת

3. אם יש לך קריירה ובא לך שינוי כיוון מוחלט (כשכיר/עצמאי).

4. אם אין לך כיוון בכלל ובא לך לבנות לעצמך חיים מדהימים, והיית רוצה להעזר בי לבנות בסיס של ״איך אני מפרנס/מממן את אורח החיים שאני רוצה״. לא משנה לי באיזה שלב את/ה - לפני רעיון, בלי רעיון, עם רעיון, בדרך לביצוע, או בביצוע שמרגיש לך שאני יכול לגרום לו לרוץ מהר יותר או גבוה יותר.

כמה זה עולה?

כלום. תזמינ/י אותי למנה שווארמה (אין על שווארמה!). 38 ש״ח, רק לדמי רצינות, לסנן סקרנים ולוודא שאתם לא מבריזים.

(אם אתם טבעונים אני מבטיח לקנות בזה משהו טבעוני. שייק ב-Tamara).


אז איך זה עובד?


השיעור ההיברידי מורכב מ-3 חלקים:

- בקשת לשיעור פרטי

- חצי שיעור ראשון מוקלט

- חצי שיעור שני - אישי איתי בזום או פנים-אל-פנים.

- בסוף השיעור, אם ארגיש שאתם מתאימים להמשך ליווי, אציע לכם להצטרף לתכנית חדשה.


אם זה נשמע לכם טוב, אנא קראו את התהליך המלא ואז נוכל להתחיל:


שלב 1: מגישים בקשה לשיעור פרטי.

זה ייקח לכם משהו כמו 10 דקות למלא את כל הפרטים. ויש שם פרטים אישיים שיעזרו לי להבין האם אתם מתאימים (האם אני באמת יכול לעזור לכם).

ע״מ להגיש את הבקשה, תשלמו 38 ש״ח שלא יוחזרו. אני שם את הסינון פה כי העבודה שלי מתחילה הרבה לפני שנדבר - בקריאה וניתוח של המון בקשות באופן אישי, ואני לא רוצה לבזבז זמן על לא רציניים.

אם 38 ש״ח זה לא משהו שאתם יכולים להרשות לאבד, אתם לא מתאימים בין כה וכה, אז בואו נחליט מראש לא לבזבז אחד לשני/ה את הזמן.

יס?

שלב 2: מקבלים תשובה

בתוך 5 ימי עסקים תשובה אם אתם מתאימים לשיעור פרטי - השיקול שלי הוא 90% אם אני מרגיש על סמך המידע שאני יכול לעזור - ו-10% אינטואיציה :-)

שלב 3: קבלה ותיאום חצי השיעור הראשון

במידה ומצאתי שאתם מתאימים - אשלח לכם את חצי השיעור הראשון מוקלט.

זה יהיה שיעור קצרצר - 20-30דק׳ שאבקש מכם לצפות בהם.

תוכלו לצפות מתי שבא לכם, אבל אנחנו גם נתאם יום ושעה שבה אתם אמורים לעשות את זה כדי שזה לא יברח לכם בין המשימות היום-יומיות, ואתם תדווחו לנו שזה בוצע כדי שנעבור לחלק הבא.

מטרת החלק הזה היא להעביר אתכם בסיס הכרחי בכדי שתהיה לנו שפה משותפת ונוכל להפיק את המקסימום מהחלק האישי, ולגשת ישר לעבודה במקום שנבזבז זמן על הסברים שאין טעם שאסביר כל פעם מחדש.

שלב 4: תיאום שיעור אישי

לאחר הצפייה בחלק הראשון, נתאם פגישה בזום או פרונטלי (בהתאם ללו״ז שלי, מנתצל מראש לא אוכל תמיד לעשות את זה פרונטלי, אבל אני מעדיף אז אשתדל).

אורכה של הפגישה הזו תהיה 45 דקות, ובהן המטרה תהיה לעבוד ולבצע התאמה אישית של המודלים שאני עובד איתם ובניית תכנית מותאמת אישית ברמה גבוהה שאתם יכולים ליישם ויודעים מה הצעדים.

בסוף השיעור הזה, במידה וארגיש שאתם מתאימים וזה רלוונטי - אציע לכם להצטרף לתכנית ליווי חדשה שבה אני והצוות שלי נוכל לעזור לכם לבצע את התכנית שנבנה.

זו הדרך שלי להצדיק את הפגישות, אני מעריך שאחד מכל 4-5 אנשים שאפגש איתם יתאים וירצה להצטרף, וזה יצדיק את הזמן שאשקיע על ארבע הפגישות פחות או יותר.

את הפרטים על התכנית אשלח מראש למתאימים כי חבל לי לבזבז זמן עם אנשים שכיף לי איתם ולחזור בכל פגישה על הסבר שהוא אותו הסבר כל פגישה ו״למכור״ (אם תהיו מעוניינים אוכל לחבר אתכם לאיש מכירות שישמח ימכור לכם אותהו לקבל עמלה :)).

נשמע טוב?

לי זה נשמע טוב, ואני מוכן לנסות לגלות - אז כמו שאמרתי, אני מתחיל עם 5-6 אנשים ונראה אם זה הולך סבבה.

החלו בהגשת בקשה לשיעור פרטי:
© אדם טל 2018-2024