הדאשבורד

וידאו חדש מאדם טל:
6 עקרונות השכנוע

לזמן מוגבל:


מה הולך פה?

בחור בשם צ׳לדיני החליט שזה לא עסק, וחייבת להיות דרך להבין מה המרכיבים של כריזמה וכח שכנוע, וחקר ועבור על מחקרים של אחרים ומצא 6 עקרונות שפועלים כמעט בכל פעם שמישהו משתכנע בעולם הזה.

וכתב ספר

ומאז כל-כך הרבה אנשים משתמשים בזה: משווקים, פוליטיקאים, מוכרים בחנויות....

ואני חשבתי וואלה נשמע כמו משהו שצריך ללמוד. אז קניתי את הספר, וחשבתי שהופ אני אקרא את הספר ואצא ממנו עם כוחות-על ואוכל לשכנע את מי שאני רוצה, ומבחינה מסויימת זה קרה, אבל זה לא היה כזה מושלם.

כי אתה אמנם לומד כמה עקרונות יחסית פשוטים, ובזמן שאתה לומד אותם, אם אתה יצירתי מספיק, אתה מוצא דרכים לתרגם אותם לחיים האמיתיים, ומתאמן טיפה, אבל עד שאתה מגיע להאתמן על הטכניקה האחרונה אתה כבר מזמן שוכח את הראשונה.

אז הייתי חייב למצוא דרך להפוך את הנוסחא הזו, לשיטה פרקטית. משהו יום-יומי שאני יכול להשתמש בו על המקום, בלי לפתוח את הספר כל פעם ולהתחיל לדפדף, לקרוא על איזה מחקר ולהזכר.

ומצאתי.

פיתחתי מיני-נוסחא קטנה, עם מין ״מפתח מנטלי״, שבכל פעם שאני צריך להשתמש בה, אני נזכר במפתח הזה, ובום, כל הספר נפרש לפני, והמח שלי בוחר כמעט אוטומטית את הדבר הנכון לעשות.

והחלטתי שיש בזה ערך עבור אנשים, וראיתי שאני מלמד את זה עוד ועוד חברים שלי ושזה עובד גם להם, אז חשבתי להכין סדרת סרטונים קצרה שבה אני מסביר איך לעשות את זה.

וזה מה שאני מגיש לכם היום, את הקורס ״נוסאחת השכנוע״.

זה קורס מקורי שהוא הקורס הפרקטי ביותר בישראל, ולמיטב ידיעתי, בעולם, לשכנוע.

תקבלו בו שיטות, פרקטיקות, דוגמאות.

״אבל אדם, האם אני צריך לקרוא את הספר המקורי כדי להינות מהקורס?״

ממש לא. אני ממליץ בחום על הספר המקורי אפילו בתור פרגון לצ׳אלדיני שבלי התרומה שלו לתחום כנראה לא הייתי לומד את הנושא בחום, ולמי שמתעניין במחקרים ובמדע שמאחורי כל השיטה הזאת אני ממליץ בחום על הספר, הוא מעניין כיפי לקריאה ומהנה, אבל בהחלט אין צורך לקרוא את הספר. במהלך 30 השנה שעברו מאז שהוא יצא, כל 6 העקרונות כבר התפרסמו בכל-כך הרבה מקומות, ואנחנו ניתן לכם סקירה שלהם כך שתבינו את ההגיון של כל אחד, ונקפוץ ישר לחלק הפרקטי שבו אתם לומדים להשתמש בהם.

״אדם, האם אתה משתמש בעקרונות האלה עליי עכשיו?״

בהחלט כן. אחרי שאתם תעברו את הקורס ותתרגלו אפילו ממש קצת, אתם תראו שהעקרונות האלה הופכים להיות חלק מההתנהגות והדיבור הטבעי שלכם, והופכים לסוג של כריזמה אמיתית, אז בפירוש זה מה שקורה גם אצלי, וכשאתם מקשיבים לי עכשיו אתם למעשה מושפעים מרוב העקרונות האלה אם לא כולם.

״אז אדם, איך אני אדע אם אני מצטרף לקורס שלך מרצוני החופשי או שאתה מפעיל עליי איזה וודוו?״

או, שאלה מצויינת!

לתשובה יש שני חלקים: אחד הוא נושא האתיקה של שכנעו, וכדאי שנעלה אותו כבר עכשיו. והשני הוא איך נוודא שאין כאן איזה השפעה נסתרת.

אז קודם כל בנושא האתיקה. האם להשתמש בכלים לשכנוע זה אתי בכלל?

אני חושב שכן. אנחנו כולנו משתמשים בכלים האלה יום-יום גם בלי לדעת, ובד״כ בגלל חוסר השליטה אנחנו עושים איתם יותר נזק מתועלת. קחו למשל את סבתא שלי, סבתא פולנייה קלאסית, אתם מכירים את השטיקים שלה. היא משתמש בחלק מהעקרונות של צ׳אלידינ בלי שהיא בכלל יודעת, רק שבמקום לנתב אותם לטובתה היא מנתבת אותם לכל מיני כיוונים אקראיים שלפעמים מרחיקים אנשים במקום לקרב אותם. אז מזכיר לכם שצ׳אלדיני גם לא המציא שום דבר, הוא רק גילה. הוא חקר מה עושה אנשים שהם כבר כריזמתיים ומשכנעים, לכאלה.

האם אפשר להשתמש בשיטות האלה לרעה בצורה נבזית ומניפולטיבית? כן, בהחלט. אבל אני חושב שזה שמישהו אחד יכול לקחת את זה למקום חשוך ואפל זה לא אומר שכולנו צריכים לא להינות מהכלי הזה. זה כמו שאני אוציא סכינים מחוץ לחוק... זה שמישהו אחד החליט לעבור על החוק ולדקור מישהו עם סכין לא אומר שכולנו צריכים לוותר על השימושים החיוביים של סכינים כמו חיתוך אוכל או עבודות נגרות וכו׳. במילים אחרות, אני מביא לכם את הכלי, אתם תבחרו איך להשתמש בו.

אבל אני בטוח שאתם תשתמשו בו לטובה, והסיבה היא שאחרי שאתם תבינו בדיוק איך כל הדברים האלה עובדים, אתם תבינו שאין כאן כישופים, הכל הגיון מאוד מאוד ברור שמבוסס על מדע ועל האופי האנושי. במילים אחרות, לנסות לאנוס אנשים לעשות משהו נגד רצונם, זה פשוט חרב פיפיות, או כמו שאומרים באנגלית Back fire. זה תמיד ייפגע בך יותר משזה יועיל לך.

אוקיי?

וזה מוביל אותי לדבר הבא כדי לוודא שאני לא סוחף פה אף אחד להרפתקאה שלא באמת מתאימה לו. הפתרון שלי הוא מאוד מאוד מאוד מאוד פשוט. אני הולך לתת לכם אחריות על המוצר הזה, ככה שאם משום מה תרגישו בשלב מאוחר יותר שלא מתאים לכם, תוכלו לשלוח לי מייל קצר ולקבל את הכסף בחזרה במלואו. בלי שאלות ובלי פרצופים, ובלי אתיות קטנות. אני לא אשאל אתכם למה ולא אבקש הסברים, אם אתם רק תגידו, תקבלו את הכסף שלכם בחזרה.

סילבוס הקורס

 • שיעור 1: מבוא ותכנית פעולה + הדדיות

  מבוא והעקרון הראשון

 • שיעור 2: עקרון שני - מחוייות ועקביות

  העקרון השני והעצמתי

 • שיעור 3: עקרון שלישי - חיבה

  אנשים אומרים כן לאנשים שהם אוהבים, אבל איך מגיעים לנקודה הזאת בתוך כמה שניות עם מישהו חדש?

 • שיעור 4: עקרון רביעי - Authoritahhh (סמכות)

  עקרון הסמכות ואיך להשתמש בו

 • שיעור 5: הוכחה חברתית ואישור חברתי

  איך למנף את אפקט העדר לטובתנו

 • שיעור 6: נדירות והנוסחא

  העקרון האחרון בשישייה שלנו, ואחד העצמתיים שבהם.

  פה נלמד גם את גולת הכותרת של הקורס: איך אני הופך את העקרונות האלה לנוסחא שאפשר לשלוף בכל רגע כדי להשתמש בה ביום-יום ובכל מצב לא צפוי. את זה אף אחד בעולם לא מלמד למיטב ידיעיתי. לאחר התרגול הנוסחא הזאת תהפוך לאוטומטית ותהפוך אתכם לאנשים כריזמטיים במיוחד שלא צריכים לחשוב על-מנת להיות משכנעים. (לא אתם לא תהפכו לנואמי-על או מנהיגי מדינות או מצביאים... אבל כשזה נוגע לתוצאות, אתם תהיו סופר-משכנעים.)

 • שיעור חי

 • שידור חי שאפשר לצפות בו מהמחשב או מהטלפון, ולהשאיר לי שאלות בלייב, ובו אייעץ לכם כיצד להשתמש בנוסחא ובעקרונות במצבים אמיתיים מהחיים.

  השיעור מוקלט וניתן לצפות בהקלטה שלו מתי שתרצו וכמה פעמים שתרצו

  אני מבטיח לכם לפחות שיעור אחד כזה, אבל בד״כ כיף לי ואני עושה יותר. בנוסף לפעמים אני מעלה תלמידים על הקו להעתייצות אישית שכולם יכולים ללמוד ממנה.


  בנוסף עשיתי לכם חצי מהעבודה:

  אלה הבונוסים שתקבלו כאשר אתם רוכשים עכשיו גישה לקורס:


  הזדמנות מיוחדת: נוסחאת השכנוע

  המכירה המוקדמת מאפשר לך לקבל את הקורס במחיר מיוחד של 997 197 ש"ח בלבד כולל מע"מ! ההצעה הינה הזדמנות מיוחדת ולאחריה המכירה תסגר לחלוטין.

  אז איך מצטרפים??

  אדם אני רוצה גישה מיידית!

  האחריות הפסיכית של "אַפּ"

  אנחנו מאמינים שחובת ההוכחה היא עלינו, ואנחנו בטוחים ב-100% בהצעות שלנו, לכן אין אותיות קטנות והדיל שלנו הוא פשוט:

  הצטרפו עכשיו לקורס, ואם תחליטו מכל סיבה שהיא שלא הייתם מרוצים מעל ומעבר למצופה בתוך 30 יום תקבלו את כל הכסף בחזרה בלי פרצופים. הקורס, התכנים וכל הבונוסים יישארו שלכם - אין צורך להחזיר שום דבר - כך שכל הסיכון כאן הוא עלינו.  :started::open::open:

  שאלות נפוצות

  מתי הקורס מתחיל?

  השיעורים כבר נמצאים באתר החברים שלנו ועם הרכישה תקבלו גישה מיידית. אם לא קיבלתם מייל עם פרטי גישה בתוך 15 דק' מההרשמה - פנו אלינו לתמיכה. מומלץ לצפות בשיעורים בהפרש של שבוע אחד מהשני, אבל אתם מוזמנים להתקדם בקצב שלכם.

  האם אני חייב להתקדם בקצב שלכם?

  לא, השיעורים יהי זמינים בממשק תמיד ותוכלו לחזור אליהם גם שנה אחרי פתיחת הקורס.

  לכמה זמן הקורס יהיה לי זמין בממשק?

  לנצח ככל שזה תלוי בנו. בכל מקרה כל הקורס ניתן להורדה למחשב, לאייפון, לאייפד או לאן שבא לכם. השם משתמש והססמא שלכם יעבדו ללא הגבלת זמן כך שגם עוד שנה או שנתיים תוכלו להכנס ולצרוך את השיעורים כמה פעמים שתרצו.

  איך אדע שהקורס מתאים לי?

  התשובה שלנו היא כמעט תמיד זהה: הקורסים שלנו מתאימים לכל עסק, והדרך הכי טובה לגלות אם הוא עונה על הצרכים הספציפיים שלך הוא לנסות.

  אנחנו מציעים תקופת אחריות על הקורס (30 יום) שמאפשרת לך לעבור על הקורס (בד"כ זה יספיק לך כדי לעבור על כולו) ולהחליט אם הוא מתאים לך. אם לא אפשר לחזור לכאן ולבקש החזר כספי מלא. ואפילו ניתן לך לשמור את הקורס ואת כל הבונוסים, כך שממש אין לך מה להפסיד.

  "יש לי בעיה שקשורה לתשלום"

  יש מצב טוב שתמצא את התשובה לשאלה שלך בעמוד הזה. אם לא, אפשר לפנות אלינו בכיף במייל שמופיע למטה.

  עוד שאלות?

  אפשר לפנות אלינו לתמיכה: support@feel.nu.